Opis
Maska za oči – Origin omogućiti će vam uranjanje u tajanstvene igrice s partnerom. Izrađena je od veganske kože u trendy smeđoj boji, nije previše mekana, već zadržava svoj oblik.
Unutrašnjost maske obložena je neoprenom koji je ugodan u dodiru s licem i ne iritira kožu. Dizajnirana je da pristaje većini oblika lica i ima elastičnu trakicu putem koje se jednostavno stavlja i skida.
Zatvaranjem očiju možete pojačati druga osjetila i na taj način intenzivnije osjetiti svaki dodir i milovanje ili samo uživati u iščekivanju. Maska za oči može probuditi vašu maštu i omogućiti nove osjetilne doživljaje u intimnim trenucima.
Dužina: 20 cm
Uputstva za uporabu
Masku je dovoljno prebrisati vlažnim rupčićem i osušiti na zraku.
Upozorenje
Pridržavati se uputstva za uporabu kako bi proizvod zadržao prvobitni oblik.
Česta pitanja
1. Kako izgledaju pakiranja i tko je pošiljatelj?
Iz pakiranja, naljepnice ili dostavne službe vaši ukućani i susjedi neće znati što je u paketu niti tko je pošiljatelj. Jednako kao da ste kupili mobitel ili neki drugi predmet. Posebnu pažnju stavljamo na način pakiranja kako bi svi predmeti stigli neoštećeni. Fotografije pakiranja potražite na stranici plaćanja i dostave.
2. Koji su načini plaćanja?
Plaćajte prilikom dostave u gotovini, karticama, PayPalom ili uplatite na naš račun.
3. Koja je cijena dostave?
Cijena dostave iznosi 3,00€ za Hrvatsku ili 3,90€ za Sloveniju. Dostava na BoxNow paketomate iznosi 1,65€. Za narudžbe veće od 40,00€ dostava je besplatna. Ukoliko odaberete isporuku istog dana, cijena je 6,60€. Osobno preuzimanje kod Arene Zagreb dostupno je odmah nakon narudžbe i besplatno je.
4. Koja su pogodnosti kupovanja u 50nijansi.hr?
Sve pogodnosti potražite ovdje.